O PROJEKTU:

Psychohrátky jsou besedy z dílny Holubice Agency s Evou a Karolínou Holubovými, Matějem Paprčiakem a psychologem Jiřím Valáškem. Jsou to populárně naučné besedy, které předávají informace o duševním zdraví zábavnou a interaktivní formou.

 

Každé představení je unikátní besedou na dané téma, které dotváříte vy, diváci. V rámci besed je předvedeno několik modelových situací, které jsou poté vysvětleny odborníkem. Samozřejmostí je, že v průběhu besed jsou diváci více než vítáni klást své vlastní otázky a navázat dialog s účinkujícími. Míra angažovanosti, je samozřejmě na vás. Naším cílem je, aby se v průběhu večera vytvořilo příjemné a bezpečné prostředí, které dovolí posluchačům klást i intimní dotazy a zároveň je to bavilo. Kdo se nechce ptát formou zvednuté ruky, na místě je vždy připraven box s tužkou a papírky a otázky je možné vložit anonymně do něj před či v průběhu představení. Vše, co se řeklo na besedě, zůstane na besedě. 

 

Psychohrátky měly, po dlouhých přípravách, premiéru v roce 2022 ve Werichově vile na Kampě a byly dvakrát vyprodané a sklidily skvělé ohlasy. 

 

Večerem vás provede čtyřčlenný tým Holubice Agency. Moderování večera si vezme na starost Karolína Holubová, o zábavu, humor a odlehčení tématu se postarají Eva Holubová a Matěj Paprčiak a odbornou stránku zastoupí psycholog Mgr. Jiří Valášek.

 

Vstupenky na každou besedu je možné objednat způsobem uvedeným pořadatelem.

Psychohrátky plakát_edited.jpg

KONTAKT:

Holubice Agency s.r.o.

Tel: +420 722-918-262

  • Instagram

Děkujeme!