top of page

NÁŠ TÝM:

Členové Holubice Agency:

Eva Holubová

Eva Holubová

Eva je zakladatelkou Holubice Agency. Roku 1986 dokončíla studium herectví na DAMU v Praze. Po té se angažovala na několika avantgardních scénách (Sklep, Mimóza), následně i v Divadle Na zábradlí nebo pražských divadlech Milenium a Kalich.  V současné době je nejvíce k vidění v divadle Studio Dva, kde též režíruje. Poprvé se před kamerou objevila v roce 1981. Za svou dlouholetou kariéru nabrala spoustu zkušeností a v roce 2020 se rozhodla založit kreativní a talentovou agenturu Holubice Agency. Společně se svým týmem pro vás připravuje nejrůznější worksopy, školení a akce.

_MGM1660.jpg

Karolína Holubová

Karolína je výkonná a kreativní ředitelka Holubice Agency. V roce 2014 vystudovala BA ve fotografii na prestižní universitě Norwich University of the Arts ve Velké Británii. Poté pracovala v Londýně ve věhlasné agentuře Nervs Models Agency, kde založila kreativní oddělení, které sama vedla. Tuto práci však opustila aby si vystudovala MA ve Fashion Photogrpahy na ještě prestižnější London College of Fashion, která je jendou z kateder Universtiy of the Arts London. Podílela se na mnoha módních projektech, psala pravidelné články do Harpers Bazaar. Fotila pro nejrůznější časopisy a  modelignové agentury jako je IMG či Ellite Models. „Coverovala“ Fasion weeky v Londýně, Praze, či Miláně.  

_MGL7856.JPG

Matěj Paprčiak

Matěj je herec a model. Dříve hrál profesionálně fotbal v Gambrinusu Lize za SK Slavia Praha, ale musel z důvodu zranění skončit s profesionální kariérou. Poté se vydal na dráhu modela a studia vysoké školy, kdy bakaláře udělal z oblasti mezinárodního práva a ekonomie v Praze. Magistra si udělal v Londýně na Middlesex University v oblasti businessu a během studií začal hrát v amatérském divadle. Herectví si zamiloval natolik, že se rozhodl této oblasti věnovat naplno, a tak ho začal studovat - nejdříve na Richmond Drama School a v současné době dokončuje jednu z nejtěžších škol GFCA v Londýně.

IMG_7616.JPG

 Jiří Valášek

Jiří vystudoval bakaláře psychologie na University of New York in Prague, následně v New Yorku magistra z klinické psychologie na prestižní The New School. Další studium následovalo ve formě MBA na Touro College se zaměřením na lidské zdroje. Mezi jeho praxi patří nemocnice Na Homolce, Psychiatrická léčebna Bohnice a newyorská nemocnice Mount Sinai. HR praxe zahrnuje módní dům Vera Wang, Tiffany and Company a nyní SPECIAL TURBO a.s. S Holubice Agency začal spolupracovat v roce 2020 a společně s ostatními členy pro vás připravuje podcast PROJEKT.L a nejrůznější worksopy a besedy.

Martina Routková.jpg

Martina Routková

Martina Routková je kreativní duše a makeup artistka, jejíž vize makeupu souzní s přirozeností, čistotou a přirozenou hrou světla a stínu. “Makeup vnímám jako podtržení opravdové krásy a ke každému člověku přistupuji jako k novému a výjimečnému malířskému plátnu.” Několik let pracovně působila v zahraničí, a to především v italském Miláně a New Yorku. Po návratu do České republiky se pohybovala kolem módní fotky a líčila pro většinu módních magazínů, jako je VOGUE CS, Elle, Dolce Vita aj. Mimo práci makeup artistky se věnuje i dalším zákoutím umění, a to psaní, focení a celkově všemu, jenž spojuje jedna stejná vůně - kreativita. 

bottom of page